Skip to main content
29 czerwiec 2026

Blok zaciskowy do montażu DIN firmy Degson

Wraz z naszym dostawcą, firmą Degson, oferujemy pełną gamę produktów – w tym zaciski szynowe DIN. Zapewnia to dostęp do szerokiej gamy zacisków do różnych zastosowań i wymagań instalacyjnych.

Oferujemy typy zacisków dla przewodów o przekroju od 0,14 mm² do 95 mm². Niezależnie od tego, czy preferujesz połączenie śrubowe, sprężynowe czy wtykowe, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej aplikacji.

Aby uprościć projektowanie lub wymianę komponentów, przygotowaliśmy listę referencyjną, która ułatwia znalezienie zamienników dla odpowiednich produktów firm Phoenix Contact, WAGO i Weidmüller.

  • Połączenia: śrubowe, sprężynowe lub wtykowe
  • Przewód jednodrutowy: 0,14–95 mm²
  • Przewód elastyczny: 0,14–50 mm²
  • Napięcie: do 1000 V
  • Prąd: do 232 A

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zapytania – chętnie pomożemy w opracowaniu odpowiedniego rozwiązania w zakresie zacisków.



Stanisław Leśniak
Inżynier Sprzedaży
+48 606 609 820

Kontakt


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Aktualności
Z przyjemnością przedstawiamy firmę Micronel jako nowego dostawcę dla bran…
Aktualności
Szukasz sposobów na zwiększenie wydajności produkcji przy jednoczesnym zap…
Aktualności
Wraz z naszym dostawcą, firmą Degson, oferujemy pełną gamę produktów – w t…
Aktualności
Gdy Twoje aplikacje wymagają optymalnego zarządzania temperaturą, standard…

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 669 917 931  | info@oemelectronics.pl

OEM Sygnalista