+48 22 863 27 22

USZCZELKI I PODKŁADKI PODTRZYMUJĄCE


Jednoskładnikowe produkty silikonowe firmy Wacker są idealne do różnych potrzeb w zakresie klejenia, takich jak tymczasowe mocowanie dużych podzespołów i luźnych kabli albo uszczelek i uszczelnień.
Posiadamy w ofercie także szeroki asortyment polimerów MS z portfolio produktów Locitite Henkel i Wacker, dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą zastosować silikonu.
Produkty silikonowe RTV-1 to gotowe do użytku jednoskładnikowe kleje i uszczelnienia. Ich utwardzanie odbywa się pod wpływem wilgoci w temperaturze pokojowej. W zależności od produktu powstają inne produkty uboczne. Można je łatwo rozpoznać po nazwie handlowej produktu:
 
W przypadku ELASTOSIL® A są to zasadowe związki aminowe
ELASTOSIL® E – kwas octowy
ELASTOSIL® N – alkohol pH-neutralny lub oksym


Zalety i wady:

Innym ważnym kryterium przy wyborze najlepszego produktu jest jego płynność. Silikony RTV-1 w naszej ofercie są dostępne w wersjach od bardzo płynnych po takie o konsystencji pasty, które zachowują dokładnie taką postać, jak w momencie nałożenia. Dzięki temu każdy użytkownik może odnaleźć produkt dostosowany do własnych potrzeb.

Nasi specjaliści w zakresie produktów silikonowych z przyjemnością pomogą w wyborze najlepszego materiału, a także udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania w zakresie systemów RTV-1 i RTV-2 oraz systemów termoutwardzalnych 1K. Najbardziej popularne produkty oraz większość materiałów z firmy Wacker mamy w magazynie przez cały czas. Pozostałe produkty są dostępne na zamówienie.

dostawców

   Stanislaw Lesniak
Sales Engineer

stanislaw.lesniak@oemelectronics.pl
​​​​​​​+48 606 609 820