+48 22 863 27 22
  • 1 21
  • 2 21
  • 3 21
  • 4 21

KONTROLKI I WĘŻE ŚWIETLNE


Dzięki właściwemu doborowi dostawców oferujemy szeroki asortyment diod LED oraz akcesoriów do montażu bezpośrednio na płytki PCB.

Kombinacja diod LED do montażu powierzchniowego i przewodników światła to dobre rozwiązanie do przesyłania światła do paneli w wąskich i małych przestrzeniach. Oferujemy produkty w wersjach i sztywnych, i elastycznych. Jest to idealne rozwiązanie podczas budowy urządzenia, gdzie wiele komponentów elektronicznych potrzeba zamontować na jednej płytce drukowanej.

OŚWIETLENIE STAŁE


Dostępne w różnych długościach i rozmiarach, do wyboru z różnymi rodzajami soczewek. Dzięki nim możesz uzyskać wskazanie świetlne w wymaganym kolorze.

Elementy świetlne są dostępne w formie wciskanej („Press fit”): wystarczy docisnąć je od wewnątrz lub z zewnątrz paneli albo podłączyć bezpośrednio do płytki drukowanej. W celu uzyskania najlepszego przewodzenia światła elementy są wykonane z poliwęglanu. Charakteryzują się maksymalnym kątem patrzenia 120 stopni.

ELASTYCZNE ELEMENTY ŚWIETLNE

Najczęściej wykorzystywane, gdy źródło światła znajduje się z dala od panelu i zachodzi potrzeba przesłania światła na większą odległość lub uzyskanie linii prostej przesyłu nie jest możliwe. Maks. 100 metrów. Elementy są dostępne z różnymi soczewkami, aby umożliwić podłączanie do paneli przy użyciu elastycznych przewodów świetlnych. Dostępne są też adaptery do zabudowy światłowodu bezpośrednio na źródle światła.

DIODY LED


Do montażu przewlekanego i powierzchniowego, w wielu wariantach i wymiarach.
Dostępne w wersji jednokolorowej, wielokolorowej, IR oraz RGB. Nasi dostawcy należą do czołówki w zakresie poziomu jakości i rozwoju produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że szeroka gama diod LED w naszej ofercie charakteryzuje się wysoką jakością i długą żywotnością. Diody są gotowe do użytku. Do wyboru z różnymi rodzajami soczewek oraz do różnych kątów rozpraszania światła.

Przykłady zastosowań: do pracy ze sterowaniem ręcznym, z modemem, z dodatkowym zasilaniem, do paneli instrumentów i do tablic informacyjnych.
​​​​​​​
Oprócz diod LED mamy też w ofercie szeroki wybór elementów dystansowych, uchwytów oraz gotowych modułów LED.

dostawców

  Stanislaw Lesniak
Sales engineer​​​​​​​

stanislaw.lesniak@oemelectronics.pl
+48 606 609 820