+48 22 863 27 22

KLEJE TERMOPRZEWODZĄCE


Henkel oferuje bardzo szeroki asortyment klejów termoprzewodzących w różnych odmianach. W postaci kleju, taśmy lub folii samoprzylepnej wyciętej do pożądanego kształtu. Mogą one mieć charakter elektroizolacyjny lub przewodzący, do nakładania poprzez dozowanie lub do nadruku na szablonach. Niektóre z tych produktów są dodatkowo samouszczelniające, a także zawierają mikrocząsteczki dystansowe do uproszczenia montażu płaskiego, na przykład radiatora na komponencie.

W zależności od stosowanego procesu są kleje do utwardzania za pomocą ciepła lub utwardzalne już w temperaturze pokojowej. Są także produkty o różnych mechanizmach utwardzania, charakteryzujące się tym, że proces utwardzania zachodzi szybciej w obecności ciepła.

W przypadku produktów utwardzających w temperaturze pokojowej są to typowo materiały dwuskładnikowe lub jednoskładnikowe z aktywatorem.
​​​​​​​
Asortyment w tym obszarze produktowym obejmuje również rozwiązania o zmiennej fazie stanu skupienia, pasty termiczne, folie termiczne bez kleju i taśmy do elektroniki.

dostawców

Stanislaw Lesniak
Sales engineer​​​​​​​

stanislaw.lesniak@oemelectronics.pl
+48 606 609 820