+48 22 863 27 22

KLEJ TWINPACK 2K

​​​​​​​​​​​​​​
Henkel ma także w swoim asortymencie praktyczne kleje w dwukomorowych opakowaniach, zawierających dwa rodzaje składników do dozowania ręcznego i zmieszania w strzykawce.

Kleje epoksydowe wykorzystywane są głównie w celu zapewnienia dużej zdolności przenoszenia obciążeń i często zastępują łączenie mechaniczne. Dwie części połączone klejem o dużej sztywności uznaje się za związane strukturalnie. Właściwości mechaniczne, takie jak wysoka wytrzymałość, duża sprężystość i wysoka przylepność, sprawdziły się w zastosowaniach przez klientów z branż o wysokich wymaganiach, takich jak budowa samolotów i przemysł motoryzacyjny.
​​​​​​​
Oprócz możliwości uzyskania zdolności do przenoszenia obciążeń przez tworzone połączenia, klienci wybierają kleje silikonowe głównie ze względu na możliwość elastycznego pochłaniania i/lub kompensowania naprężeń dynamicznych. Wiele klejów elastycznych z oferty firmy Henkel charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, tj. kohezją, a także stosunkowo dużą sprężystością, przez co zapewniają blokadę wykorzystującą siłę tarcia przy zachowaniu elastyczności.
Standardowy asortyment Henkel Industrial

dostawców

Stanislaw Lesniak
Sales engineer​​​​​​​

stanislaw.lesniak@oemelectronics.pl
+48 606 609 820